ŚLUB NA ZAMKU – okolice Krakowa

Co sądzicieo bajkowym weselu na Zamku Królewskim? Czy kiedykolwiek marzyliście o ślubie królewskim w stylu Kate i
William? Wasze marzenia mogą się spełnić!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do pięknego zamku, który zlokalizowany jest 25 km od Krakowa. Jest to wyjątkowe miejsce z magicznym blaskiem i renesansowym urokiem, które zapewni Wam wiele niezapomnianych wrażeń. Zadziwiający 14th-wieczny zamek został zbudowany przez króla Kazimierza Wielkiego. W zamku przeniesiecie się do świata dawno zapomnianego piękna, wyrafinowanego stylu i dobrego smaku. W jego zabytkowych komorach poczuć można powiew przeszłości, bo od wieków Zamek był świadkiem wielu ważnych wydarzeń z bogatej historii Polski. To miejsce, gdzie mieszkali polscy królowie , gdzie dźwięk zbroi i mieczy słychać po dzień dzisiejszy a muzyka renesansu jest przenoszona przez wiatr.

Zamek Królewski oferuje komory, sale zamkowe, dziedziniec zamkowy, piwnice i zielony ogród, gdzie można zorganizować swój wymarzony ślub lub przyjęcie okolicznościowe.

Obecnie Zamek Królewski jest miejscem, które łączy tradycję z nowoczesnością. Kiedyś dostępny tylko dla wybranych, dziś serdecznie wita każdego, kto chce się tu zatrzymać. Za fasadą murów odkryjecie luksusowy, romantyczny zamek, który pozwoli poczuć się Wam jak książę i księżniczka.

Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas:
dream@ weddingsinpoland.com