O NAS

5 Events powstała aby  zaspokoić potrzeby każdego kto kocha podróże, chce się zrelaksować, wziąć ślub w nietypowym miejscu oraz dla ludzi, którzy cenią profesjonalną i rzetelną obsługę.

Jesteśmy w pełni legalnym organizatorem turystyki w Polsce.

Zobacz nasz certyfikat gwarancyjny i zezwolenie wydane przez Marszałka Małopolski

Słowa to tylko słowa…. zalecamy abyś przekonał się sam… pozwól nam się oczarować i pokazać Małopolskę najlepszej strony oraz zorganizować ślub Twoich marzeń.

Największą przyjemnością jest dla nas, aby zobaczyć twój uśmiech po raz kolejny.

 

LIDIA WANDAS

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i rezydent dla wielu Touroperatorów na licznych kierunkach, najdłużej współpracując z Orbis Travel na stanowisku Destination Manager. Od kilku lat właścicielka biura podóży – specjalizacja podróże romantyczne.

O sobie: Dziś mam największą przyjemność zwiedzać, podróżować i dzielić się ciągle zdobywanym doświadczeniem z innymi. Najbardziej przyjemną rzeczą prócz podróżowania jest organizowanie podróży, imprez z pomysłem oraz ślubów!

Miejsce, do którego mogłabym wiecznie wracać: Grecja, a w szczególności Kreta – nigdy dosyć, ponadto Teneryfa, czyli europejska egzotyka, nieskazitelna Nowa Zelandia i mistyczna Tajlandia.

Nigdy nie zapomnę: Zapachu ziół w Górach Psiloristis na wiosnę, zapachu bryzy morskiej podczas wieczornych spacerów nad morzem kreteńskim, zapachu deszczu i widoku ze środka mostu w Mostarze.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: Wspomnienia, fantastyczne znajomości, które trwają do dziś, zdjęcia i kamyczki

Najpiękniejsza plaża: Ukochana plaża Balos (Kreta)

Najbliższa podróż: Spokojna podróż po Cykladach na delikatnych falach – małym jachtem z paczką najbliższych znajomych.

Podróż marzeń: Najwyższy czas na dokładne poznanie polskich zakamarków 🙂

 

AGNIESZKA GALA

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i pracownik kilku biur podróży w Krakowie

O sobie: każde z miejsc, które widziałam miało w sobie coś niezwykłego, ale nie każde będzie się wszystkim podobać dlatego doradzanie w wyjazdach daje mi sporo frajdy. Jako młoda mama z przyjemnością pomogę również w doborze wypoczynku rodzinnego.

Miejsce, do którego mógabym wiecznie wracać: Rzym, Toskania

Nigdy nie zapomnę: deszczowych chmur nad Toskanią, „kantoru” wymiany walut na masce mercedesa w Albanii, oświetlonej Bazyliki Sacre Coeur w Paryżu o północy, delty Nilu z okien samolotu, zachodu słońca na Korfu … każdy wyjazd zostawił w moich wspomnieniach swój niepowtarzalny ślad.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: zdjęcia, pocztówki, drobiazgi charakterystyczne dla danego miejsca

Najpiękniejsza plaża: mam wrażenie, że dopiero ją odkryję … jak do tej pory bardzo podobała mi się Golden Beach na Thassos.

Najbliższa podróż: Mazury,Turcja

Podróż marzeń: Prowansja, rejs po Wyspach Greckich

zaswiadczenie.pg

zaswiadczenie